Еcoflow випустили оновлену версію мобільної електростанції River, порівняння River і River 2!

23.03.2023
EcoFlow нещодавно випустила оновлену версію своєї популярної портативної електростанції під назвою River 2. River 2 має кілька оновлень порівняно з першою електростанцією River. Ось деякі з ключових відмінностей між двома моделями:

Вихідна потужність: River 2 має вищу вихідну потужність, ніж оригінальний River. У той час як оригінальний River мав вихідну потужність 600 Вт, River 2 може забезпечити до 300 Вт потужності.

Ємність батареї: River першого покоління має більшу ємність батареї, ніж River 2. У той час як оригінальний River мав акумулятор ємністю 288 Вт-год, у River 2 – 256 Вт-год. Це означає, що ви можете живити свої пристрої протягом меншого довшого періоду часу без необхідності підзарядки.

Час заряджання: River 2 має швидший час заряджання, ніж оригінальний River. River 2 можна повністю зарядити приблизно за 1,6 години, тоді як для оригінальної River потрібно було приблизно 1,8 години.

Дисплей не зазнав крдинальних змін, надає детальну інформацію про стан електростанції, включаючи рівень заряду батареї, вхідну та вихідну потужність і стан зарядки.

Вага: River трохи важчий за River 2. Їхня вага 5 і 3.5 кг, відповідно. А це помітно, якщо ви часто носите станцію з собою, повірте.

Також в другому поколінні змінили і акумулятор, тепер це LiFePO4, новий акумулятор безпечніший, а найголовніше, слугуватиме вам втричі довше.

Загалом, River 2 — це оновлена ​​версія оригінальної електростанції River із меншою вихідною потужністю, майже такою ж ємністю акумулятора та швидшим часом заряджання. Однак River 2 також легша за оригінальну River, що дозволяє її комфортно носити з собою.
Коментарі

Відгуки користувачів

Хочете поділитися своїми враженнями??
Ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви залишете свій відгук! Це може бути корисно для інших користувачів.
Написати відгук

Не знайдено дописів

Написати відгук