Growatt SPF 5000 недорогий і якісний гібридний інвертор!

04.04.2023
Growatt SPF 5000 — це гібридний інвертор, розроблений для ефективного та надійного перетворення електроенергії для житлових і комерційних сонячних установок. Цей інвертор вважається одночасно недорогим і високоякісним, що робить його популярним вибором для тих, хто хоче економічно ефективне рішення без шкоди для продуктивності.

Однією з головних особливостей Growatt SPF 5000 є його здатність поєднувати сонячну енергію з традиційною комунальною енергією. Це означає, що інвертор можна використовувати для перетворення постійного струму, що генерується сонячними панелями, у змінний струм, який можна використовувати для живлення приладів і пристроїв у домі чи на підприємстві. Інвертор також можна використовувати для зарядки акумуляторів, які можна використовувати як резервне джерело живлення у разі відключення електроенергії.

Ще однією перевагою Growatt SPF 5000 є висока ефективність перетворення, яка становить до 97,6%. Це означає, що інвертор здатний перетворювати більший відсоток виробленої сонячної енергії в придатну для використання електроенергію, що призводить до економії коштів і зменшення витрат енергії.

Growatt SPF 5000 також оснащений рядом функцій захисту, включаючи захист від перенапруги та перевантаження по струму, захист від короткого замикання та захист від острівців. Це допомагає забезпечити безпечну та ефективну роботу інвертора та підключених сонячних панелей і акумуляторів.

Ось характеристики гібридного інвертора Growatt SPF 5000:

Максимальна вихідна потужність змінного струму: 5000 Вт

Вихідна напруга змінного струму: 230 В змінного струму

Вихідна частота змінного струму: 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення)

Діапазон напруг MPPT: 125В-550В

Напруга акумулятора: 48В

Максимальний зарядний струм: 80А

Розміри (Ш x В x Г): 360 мм x 420 мм x 150 мм

Вага: 18 кг

Загалом, Growatt SPF 5000 є надійним і економічно ефективним вибором для тих, хто шукає високоякісний гібридний інвертор для своєї системи резервного електроживлення.
Коментарі

Відгуки користувачів

Хочете поділитися своїми враженнями??
Ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви залишете свій відгук! Це може бути корисно для інших користувачів.
Написати відгук

Не знайдено дописів

Написати відгук