Високошвидкісний фен LaiFen Swift

25.04.2023

Компанія Laifen оголосила про офіційний старт продажів компактних та технологічних фенів Swift в Україні. Новинки відрізняються невеликими розмірами, але водночас високою потужністю та швидкістю висушування волосся без шкоди для них.

У Laifen Swift використовується безщітковий мотор, здатний працювати на швидкості до 110 000 оборотів на хвилину, що дозволяє сушити волосся в 5,5 разів швидше та ефективніше, ніж за допомогою традиційних фенів. Крім того, технологія негативно заряджених іонів допоможе тим, хто страждає від електризації волосся, запобігає утворенню статики.

За словами виробника, модель Laifen Swift Special дозволяє виконувати салонне укладання в домашніх умовах. Спеціальна гладка насадка допоможе досягти м'якості та блиску волосся, а для любителів локонів у комплекті передбачена насадка-дифузор.

Фени підтримують кілька температурних режимів, а вбудований датчик відстежує температуру повітря на виході, захищаючи таким чином шкіру та волосся. Є також змішаний режим, у якому кожні кілька секунд змінюється холодне та гаряче повітря. За наочну індикацію режимів роботи відповідає світлодіодне коло по периметру корпусу.

Ще однією відмінністю фенів Laifen став низький рівень шуму, що не перевищує 59 дБ, так що вони не створюватимуть дискомфорту в будинку. Крім того, вони дуже компактні, і їх зручно брати до поїздок. Довжина, ширина та висота фена становить 277 х 70 х 89 мм, а вага – 407 г.

Коментарі

Відгуки користувачів

Хочете поділитися своїми враженнями??
Ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви залишете свій відгук! Це може бути корисно для інших користувачів.
Написати відгук

Не знайдено дописів

Написати відгук