Гібридний інвертор Growatt SPF 3500 ES, 48 В, 3500 Вт (безперебійник, UPS, ДБЖ)

Написати відгук
GR-SPF3500ES

Інвертор з чистою синусоїдальною хвилею

*Підходить для квартири (легкий монтаж)
*Запустить будь-які прилади до 3,5КВт (! залежить від ємності батареї!):
- телевізори, роутери, тюнери;
- холодильники, мікрохвильові печі;
- електроплити, духові шафи;
- посудомийні та пральні машини;
- кондиціонери;
- бойлери;
- фени та плойки;
- насоси та компресори;

* Вбудований контролер заряду MPPT.
* Робота з акумулятором або без нього.
* Вхідна напруга від сонячних панелей до 450 В постійного струму.
* Настроюваний пріоритет входу від мережі або сонячної енергії.
* Віддалений моніторинг по WIFI/GPRS.
* Підтримка паралельної роботи для збільшення потужності до 30 кВт.
* При нестачі енергії від сонячних панелей і мережі навантаження живиться сумісно.
* Гнучке планування часу зарядки та розрядки інвертора.

23990 грн.
В наявності
+
В побажання
Оплата
Доставка
Гарантія
Правила експлуатації
Мобільна електростанція
Безпровідна зарядка:
Наскрізна зарядка
:
Інформаційний дисплей:
Ліхтарик:
Гібридний Інвертор
Номінальна потужність, Вт:
3500
Пікова потужність, Вт:
7000
Вихідна напруга, В:
230
Частота виходу, Гц:
50/60
Чиста синусоїда:
Ефективність перетворення:
>95
Можливість паралельного під'єднання:
Так, до 6 пристроїв
Фази:
1
Час перемикання, мс:
10
Вхідна напруга батареї, В:
46 - 52
Номінальна вхідна напруга, В:
48
Максимальная потужність панелей, Вт:
4500
Тип підтримуваних акумуляторів:
  • LiFePO4
  • Li-ion
  • Lead-acid
WiFi/Bluetooth:
Опціонально
Температура експлуатації:
0...55
Основні характеристики
Бренд:
GROWATT
Модель:
SPF 3500 ES
 
Це багатофункціональний сонячний інвертор, інтегрований із сонячним контролером заряду MPPT, високочастотним інвертором чистої синусоїди і функціональним модулем ДБЖ в одному пристрої, який ідеально підходить для резервного живлення від мережі та самоспоживання. Цей інвертор може працювати як з акумуляторами, так і без них.

Для повноцінної роботи всієї системи необхідні й інші пристрої, як-от фотоелектричні модулі, генератор або побутова мережа. Будь ласка, проконсультуйтеся з вашим технічним фахівцем із системної інтеграції щодо інших можливих архітектур системи залежно від ваших вимог. Модуль WiFi / GPRS - це пристрій моніторингу, що встановлюється на інвертор. За допомогою цього пристрою користувачі можуть контролювати стан фотоелектричної системи з мобільного телефону або з веб-сайту в будь-який час у будь-якому місці.

Особливості:Це багатофункціональний сонячний інвертор, інтегрований із сонячним контролером заряду MPPT, високочастотним інвертором чистої синусоїди та функціональним модулем ДБЖ в одній установці, що ідеально підходить для резервного живлення та самостійного споживання енергії в автономному режимі.Цей інвертор може працювати з батареями чи без них.Паралельна робота до 6 одиниць (тільки з під'єднаною батареєю).

 
ПАРАЛЕЛЬНА РОБОТА В ОДНОФАЗНІЙ МЕРЕЖІ
 
*Всі інвертори мають бути під'єднані до одних і тих самих батарей, і переконайтеся, що кожна група кабелів від інверторів до батарей має однакову довжину.
Приклади
У цьому красивому районі на Філіппінах компанія Growatt встановила автономну систему зберігання сонячної енергії для одного клієнта. Чотири модулі літій-іонних батарей ARK компанії Growatt були покладені і налаштовані командою з автономним інвертором SPF 5000ES, що дало змогу сім'ї використовувати сонячну енергію, отриману вдень, у нічний час.
 
 
Это многофункциональный солнечный инвертор, интегрированный с солнечным контроллером заряда MPPT, высокочастотным инвертором чистой синусоиды и функциональным модулем ИБП в одном устройстве, который идеально подходит для резервного питания от сети и самопотребления. Этот инвертор может работать как с аккумуляторами, так и без них.

Для полноценной работы всей системы необходимы и другие устройства, такие как фотоэлектрические модули, генератор или бытовая сеть. Пожалуйста, проконсультируйтесь с вашим техническим специалистом по системной интеграции о других возможных архитектурах системы в зависимости от ваших требований. Модуль WiFi / GPRS - это устройство мониторинга, устанавливаемое на инвертор. С помощью этого устройства пользователи могут контролировать состояние фотоэлектрической системы с мобильного телефона или с веб-сайта в любое время в любом месте.

Особенности:Это многофункциональный солнечный инвертор, интегрированный с солнечным контроллером заряда MPPT, высокочастотным инвертором чистой синусоиды и функциональным модулем ИБП в одной установке, который идеально подходит для резервного питания и самостоятельного потребления энергии в автономном режиме.Этот инвертор может работать с батареями или без них.Параллельная работа до 6 единиц (только с подключенной батареей).

 
ПАРАЛЛЕЛЬНАЯ РАБОТА В ОДНОФАЗНОЙ СЕТИ
 
*Все инверторы должны быть подключены к одним и тем же батареям, и убедитесь, что каждая группа кабелей от инверторов к батареям имеет одинаковую длину.
Примеры
В этом красивом районе на Филиппинах компания Growatt установила автономную систему хранения солнечной энергии для одного клиента. Четыре модуля литий-ионных батарей ARK компании Growatt были уложены и сконфигурированы командой с автономным инвертором SPF 5000ES, что позволило семье использовать солнечную энергию, полученную днем, в ночное время.
5
5 із 5
Відгуків: 1
5 зірок
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірок
0%
Даниил Стычков
5
Коментар
сподобався в роботі , нарікань немає , все як описано так і працює , велике дякую
Запитання
Лiдери продажу в категоріях
  • Зарядні станції
  • Електросамокати
  • Нещодавно переглянуті
 
 
 
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія виконує доставку по всій Україні Новою Поштою.

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впенені, з умовами сервісу можете ознайомитися за посиланням.

Повернення товару

На всі портативні електростанції ви маєте гарантію 6 місяців від виробника та 14 днів від магазину, для того щоб протестити вашу покупку, та з правом повернення коштів.