Сонячна батарея EcoFlow 220W Solar Panel, (складна портативна панель для живлення генератора)

EF-SP220

Потужність: 220 Вт

ККД: 23%

Розмір у розкладеному вигляді: 82 x 183 см

24990 грн.
В наявності
товар закінчується
+
В побажання
Оплата
Доставка
Гарантія
Захист від води:
IP68
КПД:
22-23%
Напруга розімкнутого контуру, В:
21,8 В
Потужність, Вт:
220 Вт
Струм короткого замикання, А:
13 А
Тип панелі сонячних батарей:
Монокристалічний кремній
Мобільна електростанція
Безпровідна зарядка:
Наскрізна зарядка
:
Інформаційний дисплей:
Ліхтарик:
Основні характеристики
Бренд:
Ecoflow
Модель:
SP220W

Два в одному. Двостороння портативна сонячна панель EcoFlow потужністю 220 Вт це два в одному. З основною стороною 220 Вт та задньою стороною 155 Вт для навколишнього освітлення ви можете отримувати до 25% більше сонячної енергії та заряджати портативну електростанцію ще швидше.

Загартоване скло. Створений на віки Тонка цільна конструкція із загартованого скла робить його в п'ять разів міцнішим за аналогічні панелі, а також витримує нагрівання до 300°F. Можна з упевненістю сказати, що може протистояти елементам.

Компактний. Портативний Це портативна сонячна панель, розроблена з нуля, щоб бути компактним. Він на 10% менше, ніж аналогічні панелі потужністю 220 Вт, він заощаджує місце завдяки більш тонкому загартованому склу і меншій площі поверхні, необхідної для того ж вхідного сигналу.

Більше, ніж футляр для перенесення. Він поставляється з власним футляром для перенесення, тому його можна взяти із собою будь-куди. Як тільки ви прибудете в пункт призначення, просто розгорніть його і використовуйте як підставку, щоб правильно розташуватися на сонці.

Водонепроникність. З цією панеллю ми підняли планку. Він повністю водонепроникний і пиленепроникний. Дощ, вітер чи сонце – ваша панель у безпеці завдяки ступеню водонепроникності IP68.

Портативні сонячні панелі
Заряджайте свої повсякденні прилади вдома та в автономному режимі стійкою сонячною енергією.

Більше енергії із двостороннім дизайном «два в одному».

Двостороння портативна сонячна панель EcoFlow потужністю 220 Вт це два в одному. З основною стороною 220 Вт та задньою стороною 155 Вт для навколишнього освітлення ви можете отримувати до 25% більше сонячної енергії та заряджати портативну електростанцію ще швидше.

Побудовано на совість.

Тонка цільна конструкція із загартованого скла робить його в п'ять разів міцнішим, ніж аналогічні панелі, товщина яких удвічі менша, ніж у традиційного загартованого скла. Здатний витримувати нагрівання до 300°F, можна з упевненістю сказати, що він може протистояти елементам.

У 4 рази більше розсіювання тепла ззаду, падіння потужності 10% за 10 років

*У порівнянні зі стандартними сонячними панелями.

Потужний та портативний.

Це портативна сонячна панель, розроблена з нуля, щоб бути компактною. Він на 10% менше, ніж аналогічні панелі потужністю 220 Вт, він заощаджує місце завдяки більш тонкому загартованому склу і меншій площі поверхні, необхідної для того ж вхідного сигналу.

Більше, ніж сумка для перенесення.

Він поставляється з власним футляром для перенесення, тому ви можете взяти його з собою будь-куди. Як тільки ви прибудете в пункт призначення, просто розгорніть його і використовуйте як підставку, щоб правильно розташуватися на сонці.

Водонепроникний.

Ми підняли планку з цією панеллю. Він повністю водонепроникний і пиленепроникний. Дощ, вітер чи сонце – ваша панель у безпеці завдяки ступеню водонепроникності IP68.

Відгуків немає

Запитання
Лiдери продажу в категоріях
  • Зарядні станції
  • Електросамокати
  • Нещодавно переглянуті
 
 
 
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія виконує доставку по всій Україні Новою Поштою.

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впенені, з умовами сервісу можете ознайомитися за посиланням.

Повернення товару

На всі портативні електростанції ви маєте гарантію 6 місяців від виробника та 14 днів від магазину, для того щоб протестити вашу покупку, та з правом повернення коштів.