Зарядна станція EcoFlow Delta Max 2000, 2016 Вт*год (електростанція для дому) EU

EF-DMX-2000
Ємність: 2016 Вт*год

Потужність (пікова): 2400 Вт (5000 Вт)

Вихідні інтрефейси: 6 х 220В (змінний струм)
1х 12,6В/10А автомобільний порт (постійний струм)
USB Type-A: 2х 5 В/2,4 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А 18 Вт Макс; 2х 5 В/2,4 А, макс. 12 Вт
2x USB Type-C (100 Вт)
DC5521: 2х 12,6 В, 3 А, 38 Вт макс

Індикація: Інтелектуальний дисплей
59990 грн.
В наявності
+
В побажання
Оплата
Доставка
Гарантія
Правила експлуатації
Додаток:
Так
Циклічний ресурс::
800 циклов до 80%+ производительности
Мобільна електростанція
Ємність, W*h
:
2016
Номінальна потужність, W
:
2400
Пікова потужність, W
:
5000
Тип акумулятора:
NCM
Температура експлуатації:
-20...+45
Виходи змінного струму:
6 х АС 220V
Виходи постійного струму:
  • 12,6 В, 10 А/3 А/3 А, 126 Вт Макс
Автомобільний порт:
  • 1х DC 12V/10A
USB Type-A:
  • 2x 12W max.
  • 2х18W max.
USB Type-C:
  • 5/9/12/15/20 В, 5 А, 100 Вт макс
Безпровідна зарядка:
Наскрізна зарядка
:
Інформаційний дисплей:
Кількість одночасно підключених приладів:
15
Ліхтарик:
Вага, kg:
24
Габарити (В х Ш х Д), mm:
483x229305
Основні характеристики
Бренд:
Ecoflow
Модель:
Delta Max 2000

Домашнє аварійне електропостачання DELTA Max розширюється до 6 кВт/год завдяки інтелектуальним додатковим акумуляторам, забезпечуючи живлення вашого будинку в будь-якій надзвичайній ситуації.

Швидка подвійна зарядка Заряджання від 0 до 80% за 65 хвилин. Або досягайте швидкості до 3400 Вт, поєднуючи зарядку від мережі змінного струму та інтелектуальний генератор EcoFlow.

Живлення кількох пристроїв Шукаєте щось для живлення потужних пристроїв, таких як холодильник та сушарка? Завдяки X-Boost DELTA Max легко впорається з пристроями потужністю до 3400 Вт.

Кращий генератор на сонячній енергії Залишайтеся увімкненим, незважаючи ні на що. DELTA Max підключається до двох сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості сонячної зарядки 800 Вт.

Живіть екологічно Використовуйте його як генератор на сонячній енергії для вашого будинку, запитуючи прилади та інструменти від поновлюваної енергії.

Домашня резервна потужність, що розширюється.

Один блок DELTA Max має ємність 2 кВтг, яку можна збільшити до 6 кВтг за допомогою смарт-акумуляторів DELTA Max. Це означає, що коли відбувається відключення електроенергії, ви можете продовжувати подавати харчування на важливі домашні пристрої, такі як холодильник і світло протягом кількох годин поспіль.

Зручна та швидка подвійна зарядка.

DELTA Max безпечно та швидко заряджається від 0 до 80% всього за 65 хвилин. І стає ще кращим. Якщо ви шукаєте ще швидший спосіб заряджання DELTA Max, ви можете комбінувати змінний струм з інтелектуальним генератором, щоб отримати потужність до 3400 Вт, змінний струм та сонячну батарею, щоб отримати потужність до 2600 Вт, або інтелектуальний генератор із сонячною батареєю, щоб отримати потужність до 2600 Вт.

Живлення 99% ваших домашніх пристроїв.

Завдяки технології EcoFlow X-Boost, DELTA Max може мати потужні пристрої потужністю до 3400 Вт. Це означає, що під час відключення електроенергії або відключення електроенергії ви можете продовжувати живити свій холодильник, сушильну машину та багато іншого. Це золотий стандарт галузі для портативних електростанцій такого розміру та потужності.

Використовуйте силу сонця.

DELTA Max підключається до двох сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості сонячної зарядки 800 Вт. Завдяки діапазону напруги від 11 до 100 В та роз'єму Solar ви також можете підключати інші сонячні панелі до вашого DELTA Max. Навіть у холодні чи похмурі дні наш інтелектуальний алгоритм відстеження точки максимальної потужності (MPPT) автоматично визначає напругу та струм у режимі реального часу, щоб забезпечити оптимальну генерацію сонячної енергії протягом дня.

Аварійне резервне живлення.

Стихійні лиха можуть відбуватися будь-якої пори року, іноді тривають довше, ніж ми очікували. При тривалому відключенні електроенергії інтелектуальний генератор EcoFlow є аварійним варіантом, який інтегрується з DELTA Max. Він автоматично запускається, коли ваш DELTA Max досягає низького рівня заряду, перезаряджає ваш DELTA Max і автоматично зупиняє двигун, як тільки ваш DELTA Max досягає повного заряду. Це дає вам надійний варіант аварійного резервного копіювання, що ґрунтується на мінімальному використанні генератора.

Контролюйте та керуйте споживанням енергії.

Керуйте та контролюйте свій DELTA Max за допомогою програми EcoFlow. Пориньте в налаштування, щоб налаштувати енергоспоживання або дистанційно керувати DELTA Max.

Відгуків немає

Запитання
Лiдери продажу в категоріях
  • Зарядні станції
  • Електросамокати
  • Нещодавно переглянуті
 
 
 
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія виконує доставку по всій Україні Новою Поштою.

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впенені, з умовами сервісу можете ознайомитися за посиланням.

Повернення товару

На всі портативні електростанції ви маєте гарантію 6 місяців від виробника та 14 днів від магазину, для того щоб протестити вашу покупку, та з правом повернення коштів.