Про нас

Інтернет-магазин гаджетів з екоЛогічними цінами!

Вітаємо у нашому магазині!

Ви, напевно, знаєте, що електрика відіграє величезну роль у нашому житті і ми часто не замислюємося про те, скільки ми споживаємо. Але якщо ви хочете жити більш екологічно усвідомленим життям, то ми раді представити вам Екодрайв – магазин екологічних рішень для активного життя!

В нашому магазині ви знайдете все, що потрібно для того, щоб використовувати сонячну енергію у повсякденному житті: сонячні генератори, зарядні пристрої, гібридні інвертори, акумулятори та електросамокати. Ecodrive закликає до ощадливості в енергоспоживання, а всі наші товари створені з урахуванням їхньої екологічної значущості.

Приєднуйтесь до нашої родини та робіть вибір на користь екологічно чистих технологій та свідомого споживання! Наш девіз – "ощадливість в енергоспоживанні", тому ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш ЕкоЛогічні ціни в країні.

Ми пишаємося тим, що допомагаємо людям жити більш екологічно усвідомлено та вчимо наших клієнтів використовувати сонячну енергію для своїх потреб.

Приєднуйтесь до нас і покращуйте своє життя разом з енергоефетивними рішеннями.

EcoDrive - це набагато більше, ніж просто магазин: це спосіб життя, філософія дизайну, наша надія на кращу землю, блакитне небо і багато іншого.

З однієї ідеї - портативного, потужного джерела електроенергії - ми зібрали цілу лінійку продуктів різних брендів та виробників - для зберігання сонячної енергії для жителів України. Нехай світло буде в кожній домівці.

Крім електротоварів та залізних коней, наш інтернет магазин пропонує електровелонабори, за допомогою яких ви можете зробити апгрейд для свого улюбленого великого, а також запчастини (від амортизаторів до підніжок), аксесуари та екіпірування (від захисту до спеціального одягу) для вас та вашого транспорту. Наш електромагазин надає великий вибір різних товарів, вам залишається лише підібрати все необхідне!

Надаємо фірмове сервісне обслуговування у центрах наших партнерів. Усі наші товари мають офіційну гарантію – від чотирнадцяти днів до дванадцяти місяців (термін залежить від обраного вами товару).

Швидка доставка по Києву, Одесі, Львові та всій Україні від Нова Пошта.

Команда EcoDrive завжди на зв'язку! Ми отримуємо кожне Ваше замовлення, кожне повідомлення і запит! Наша команда робить все можливе для своєчасної відповіді. Дуже вдячні за Ваше розуміння!!!