Інвертор Growatt SPF3500ES + акумулятор Growatt AXE 5.0L-C1 (безперебійник, UPS, ДБЖ для будинку/квартири/офісу), 3500 Вт, 5000 Вт·год

GW-SPF3500ES-AXE5.0
Особливості:
Забеспечує до 48 годин незалежного 
електропостачання на 6000 циклів

+автоматичне перемикання за >0.09 секунд
+електроенегрія за будь-яких умов
+безперебійність роботи домашніх приладів
+контроль рівня споживання електроенергії
+керування зі смартфону

Система складається з:
Інвертор
перетворює постійний струм у змінний
Акумулятори
накопичують електроенергію 
Кріплення
допомагають надійно закріпити
елементи в оселі
Моніторинг
дозволяє керувати станцією зі смартфону
107990 грн.
111990 грн.
Ви економите: 4000 грн.
В наявності
+
В побажання
Оплата
Доставка
Гарантія
Правила експлуатації
Количество фаз:
1
Максимальный ток разряда, А:
60A
Одночасна зарядка та розрядка:
Так
Потужність, Вт:
3000 Вт
Температура експлуатації:
0... - 50°C
Тип акумулятора:
LiFePO4
Частота, Гц:
50/60 Гц
Мобільна електростанція
Безпровідна зарядка:
Наскрізна зарядка
:
Інформаційний дисплей:
Ліхтарик:
Гібридний Інвертор
Частота виходу, Гц:
50/60
Чиста синусоїда:
Фази:
1
Номінальна вхідна напруга, В:
51,2
Основні характеристики
Бренд:
GROWATT

Гібридний інвертор Growatt SPF 3500 ES

 
Це багатофункціональний сонячний інвертор, інтегрований із сонячним контролером заряду MPPT, високочастотним інвертором чистої синусоїди і функціональним модулем ДБЖ в одному пристрої, який ідеально підходить для резервного живлення від мережі та самоспоживання. Цей інвертор може працювати як з акумуляторами, так і без них.

Для повноцінної роботи всієї системи необхідні й інші пристрої, як-от фотоелектричні модулі, генератор або побутова мережа. Будь ласка, проконсультуйтеся з вашим технічним фахівцем із системної інтеграції щодо інших можливих архітектур системи залежно від ваших вимог. Модуль WiFi / GPRS - це пристрій моніторингу, що встановлюється на інвертор. За допомогою цього пристрою користувачі можуть контролювати стан фотоелектричної системи з мобільного телефону або з веб-сайту в будь-який час у будь-якому місці.

Особливості:Це багатофункціональний сонячний інвертор, інтегрований із сонячним контролером заряду MPPT, високочастотним інвертором чистої синусоїди та функціональним модулем ДБЖ в одній установці, що ідеально підходить для резервного живлення та самостійного споживання енергії в автономному режимі. Цей інвертор може працювати з батареями чи без них.Паралельна робота до 6 одиниць (тільки з під'єднаною батареєю).

 
ПАРАЛЕЛЬНА РОБОТА В ОДНОФАЗНІЙ МЕРЕЖІ
 
*Всі інвертори мають бути під'єднані до одних і тих самих батарей, і переконайтеся, що кожна група кабелів від інверторів до батарей має однакову довжину.
Приклади
У цьому красивому районі на Філіппінах компанія Growatt встановила автономну систему зберігання сонячної енергії для одного клієнта. Чотири модулі літій-іонних батарей ARK компанії Growatt були покладені і налаштовані командою з автономним інвертором SPF 5000ES, що дало змогу сім'ї використовувати сонячну енергію, отриману вдень, у нічний час.
 
 
 

Акумулятор Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH

 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 
 
ОГЛЯД ПРОДУКТУ
 
 
Кожен AXE 5.0L-C1 складається зі 100Ah елементів, які утворюють модуль батареї напругою 51.2V та шістнадцяти послідовних з'єднань (1P16S). Від двох до десяти AXE 5.0L-C1 можуть бути з'єднані паралельно та розширити ємність і потужність системи зберігання енергії. Паралельно можуть використовуватися елементи одного типу та одна й та сама версія програмного забезпечення PACK. Зокрема, система акумуляторів AXE живить навантаження через PCS у нічний час без сонячної енергії; коли сонячна енергія стає доступною в денний час, сонячна енергія живить навантаження в пріоритетному порядку і накопичує залишкову сонячну енергію в системі акумуляторів AXE.

AXE 5.0L-C1 складається з батарейного модуля (включно з елементами і механічними частинами), системи управління батареєю (BMS), а також силових і комунікаційних терміналів. Зовнішній вигляд виробу показано нижче.
 
Примітка: Не допускається встановлення батареї в працюючому стані, перед встановленням всі індикатори RUN батарейних модулів мають бути вимкнені. Для забезпечення безпеки системи не забудьте встановити дріт заземлення. Для силових ліній, під'єднаних до PCS, позитивний силовий дріт тягнеться від верхнього модуля батареї, а негативний - від нижнього модуля батареї. Як вимикач між PCS і AXE рекомендується використовувати автоматичний вимикач у литому корпусі з номінальною робочою напругою понад 500 В і номінальним робочим струмом понад 125 А.
 
Комплектація:
1х Гібридний інвертор Growatt SPF 3500 ES
1x Модульний акумулятор AXE 5.0L-C1
1х Набір кабелів AXE 5.12L Cable
1х Підставка для акумулятора AXE 5.12L Base
1х WiFi модуль
 
ПОКАЗОВІ ПРИКЛАДИ ІНСТАЛЯЦІЙ
 
 

Відгуків немає

Запитання
Лiдери продажу в категоріях
  • Зарядні станції
  • Електросамокати
  • Нещодавно переглянуті
 
 
 
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія виконує доставку по всій Україні Новою Поштою.

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впенені, з умовами сервісу можете ознайомитися за посиланням.

Повернення товару

На всі портативні електростанції ви маєте гарантію 6 місяців від виробника та 14 днів від магазину, для того щоб протестити вашу покупку, та з правом повернення коштів.