Інвертор Growatt SPF3500ES + акумулятор Growatt ARK 2.5L-A1 (безперебійник, UPS, ДБЖ для будинку/квартири/офісу), 2000 Вт, 2560 Вт·год

Написати відгук
GR-SPF3500ES-ARK2.5
Особливості:
Забеспечує до 48 годин незалежного 
електропостачання на 6000 циклів

+автоматичне перемикання за >0.09 секунд
+електроенегрія за будь-яких умов
+безперебійність роботи домашніх приладів
+контроль рівня споживання електроенергії
+керування зі смартфону

Система складається з:
Інвертор
перетворює постійний струм у змінний
Акумулятори
накопичують електроенергію 
Кріплення
допомагають надійно закріпити
елементи в оселі
Моніторинг
дозволяє керувати станцією зі смартфону
68990 грн.
71490 грн.
Ви економите: 2500 грн.
В наявності
+
В побажання
Оплата
Доставка
Гарантія
Правила експлуатації
Мобільна електростанція
Безпровідна зарядка:
Наскрізна зарядка
:
Інформаційний дисплей:
Ліхтарик:
Гібридний Інвертор
Номінальна потужність, Вт:
3500
Пікова потужність, Вт:
7000
Вихідна напруга, В:
230
Частота виходу, Гц:
50/60
Чиста синусоїда:
Ефективність перетворення:
>95
Можливість паралельного під'єднання:
Так, до 6 пристроїв
Фази:
1
Час перемикання, мс:
10
Вхідна напруга батареї, В:
46 - 52
Номінальна вхідна напруга, В:
51,2
Максимальная потужність панелей, Вт:
4500
Тип підтримуваних акумуляторів:
  • LiFePO4
  • Li-ion
  • Lead-acid
WiFi/Bluetooth:
Опціонально
Температура експлуатації:
0...55
Основні характеристики
Бренд:
GROWATT
 
 
Це багатофункціональний сонячний інвертор, інтегрований із сонячним контролером заряду MPPT, високочастотним інвертором чистої синусоїди і функціональним модулем ДБЖ в одному пристрої, який ідеально підходить для резервного живлення від мережі та самоспоживання. Цей інвертор може працювати як з акумуляторами, так і без них.

Для повноцінної роботи всієї системи необхідні й інші пристрої, як-от фотоелектричні модулі, генератор або побутова мережа. Будь ласка, проконсультуйтеся з вашим технічним фахівцем із системної інтеграції щодо інших можливих архітектур системи залежно від ваших вимог. Модуль WiFi / GPRS - це пристрій моніторингу, що встановлюється на інвертор. За допомогою цього пристрою користувачі можуть контролювати стан фотоелектричної системи з мобільного телефону або з веб-сайту в будь-який час у будь-якому місці.

Особливості:Це багатофункціональний сонячний інвертор, інтегрований із сонячним контролером заряду MPPT, високочастотним інвертором чистої синусоїди та функціональним модулем ДБЖ в одній установці, що ідеально підходить для резервного живлення та самостійного споживання енергії в автономному режимі.Цей інвертор може працювати з батареями чи без них.Паралельна робота до 6 одиниць (тільки з під'єднаною батареєю).

 
ПАРАЛЕЛЬНА РОБОТА В ОДНОФАЗНІЙ МЕРЕЖІ
 
*Всі інвертори мають бути під'єднані до одних і тих самих батарей, і переконайтеся, що кожна група кабелів від інверторів до батарей має однакову довжину.
Приклади
У цьому красивому районі на Філіппінах компанія Growatt встановила автономну систему зберігання сонячної енергії для одного клієнта. Чотири модулі літій-іонних батарей ARK компанії Growatt були покладені і налаштовані командою з автономним інвертором SPF 5000ES, що дало змогу сім'ї використовувати сонячну енергію, отриману вдень, у нічний час.
 
 
Это многофункциональный солнечный инвертор, интегрированный с солнечным контроллером заряда MPPT, высокочастотным инвертором чистой синусоиды и функциональным модулем ИБП в одном устройстве, который идеально подходит для резервного питания от сети и самопотребления. Этот инвертор может работать как с аккумуляторами, так и без них.

Для полноценной работы всей системы необходимы и другие устройства, такие как фотоэлектрические модули, генератор или бытовая сеть. Пожалуйста, проконсультируйтесь с вашим техническим специалистом по системной интеграции о других возможных архитектурах системы в зависимости от ваших требований. Модуль WiFi / GPRS - это устройство мониторинга, устанавливаемое на инвертор. С помощью этого устройства пользователи могут контролировать состояние фотоэлектрической системы с мобильного телефона или с веб-сайта в любое время в любом месте.

Особенности:Это многофункциональный солнечный инвертор, интегрированный с солнечным контроллером заряда MPPT, высокочастотным инвертором чистой синусоиды и функциональным модулем ИБП в одной установке, который идеально подходит для резервного питания и самостоятельного потребления энергии в автономном режиме.Этот инвертор может работать с батареями или без них.Параллельная работа до 6 единиц (только с подключенной батареей).

 
ПАРАЛЛЕЛЬНАЯ РАБОТА В ОДНОФАЗНОЙ СЕТИ
 
*Все инверторы должны быть подключены к одним и тем же батареям, и убедитесь, что каждая группа кабелей от инверторов к батареям имеет одинаковую длину.
Примеры
В этом красивом районе на Филиппинах компания Growatt установила автономную систему хранения солнечной энергии для одного клиента. Четыре модуля литий-ионных батарей ARK компании Growatt были уложены и сконфигурированы командой с автономным инвертором SPF 5000ES, что позволило семье использовать солнечную энергию, полученную днем, в ночное время.
 

Акумулятор Growatt ARK 2.5L-A1 LiFePO4 51,2V 50 AH (2560W*h)

 
 

Огляд продукту

Кожен ARK 2.5L-A1 складається з осередків ємністю 50 Агод, які утворюють акумуляторний модуль напругою 51,2 і шістнадцять послідовних з'єднань (1P16S). Від двох до десяти ARK 2.5L-A1 можна підключити паралельно і збільшити ємність та потужність системи накопичення енергії. Один і той же тип комірки і та сама версія програмного забезпечення PACK можуть використовуватися паралельно. Зокрема, акумуляторна система ARK живить навантаження через PCS в нічний час без сонячної енергії; коли сонячна енергія стає доступною в денний час, сонячна енергія насамперед живить навантаження і зберігає залишкову сонячну енергію в акумуляторній системі ARK.

АРК-2,5Л-А1 складається з акумуляторного модуля (включаючи елементи та механічні частини), системи керування батареями (BMS), а також силових та комунікаційних терміналів. Зовнішній вигляд продукту показано нижче.

Призначена для 1-фазних інверторів SPA та SPH.

Примітка. Акумулятор не можна встановлювати в працюючому стані, і перед встановленням усі індикатори RUN акумуляторних модулів мають бути вимкнені. Для безпеки системи не забудьте встановити заземлюючий провід. Для ліній живлення, підключених до PCS, позитивна лінія живлення йде від верхнього модуля батареї, а негативна лінія живлення від нижнього модуля батареї. Як переривник між PCS і ARK ми рекомендуємо використовувати автоматичний вимикач у литому корпусі з номінальною робочою напругою понад 500 В та номінальним робочим струмом понад 125 А.

Приклади використання батарей

5
5 із 5
Відгуків: 1
5 зірок
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірок
0%
Иван Васильевич
5
Коментар
Долгое время выбирал какой выбрать и круто что остановился на этом , в работе идеален , вопросов нет , спасибо !
Запитання
Лiдери продажу в категоріях
  • Зарядні станції
  • Електросамокати
  • Нещодавно переглянуті
 
 
 
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія виконує доставку по всій Україні Новою Поштою.

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впенені, з умовами сервісу можете ознайомитися за посиланням.

Повернення товару

На всі портативні електростанції ви маєте гарантію 6 місяців від виробника та 14 днів від магазину, для того щоб протестити вашу покупку, та з правом повернення коштів.